In-Row Soğutma Üniteleri

Orta, büyük ve yüksek yoğunluklu veri merkezlerinin gereksinimlerini karşılamada In-Row avantajı!
Veri merkezi sistem odalarının, bilgisayar odalarının en büyük ihtiyacı soğutma sistemidir ve verimli bir çalışma için soğutma sisteminin doğru tercih edilmesi gerekmektedir. In-Row Soğutma Üniteleri orta, büyük ve yüksek yoğunluklu veri merkezlerinin gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmışlardır. Aktif cihazların bulunduğu kabin raflarının arasında soğutulmuş hava homojen bir şekilde dağıtılarak, sistemin mükemmel bir şekilde soğutulması sağlanmaktadır. In-Row Soğutucular, veri merkezlerinin birincil soğutma sistemi olarak hizmet verebileceği gibi yükseltilmiş zeminli bir sistemi desteklemek için de kullanılabilirler.

HOF Mühendislik In-Row Soğutma Üniteleri, sıcak ve soğuk koridor sistemlerinde hava akışının dağıtımını ve soğutma kapasitesini en etkili düzeye çıkarmak için modüler ve ölçeklenebilir şekilde özel olarak tasarlanmışlardır.


HOF Mühendislik In-Row Soğutma Üniteleri:

- DX Gaz (Soğutucu R410A) Bazlı In-Row Soğutma Ünitesi,

-Su Bazlı In-row Soğutma Ünitesi olmak üzere veri merkezinin ihtiyacına özel seçeneklere sahiptir.

HOF Mühendislik In-Row Soğutma Üniteleri, modüler ve ölçeklenebilir tasarımı ile veri merkezlerinin gelecekteki ihtiyaçlarını karşılarken, müşterilerinin özel ihtiyaçları için avantajlı fiyat sunar.